Kolekcje

Polski kurort jest podzielony na dwie części: plażę-morze północ i medyczno-mineralną, czyli narciarską południe. A w środku – zabytki Warszawy, zamki krzyżackie, starożytny Kraków, Poznań i Łódź, mazurskie jeziora

Wyobraź sobie puszyste sosny, łagodne morze, słony wietrzyk, wydmy i zamki krzyżackie widoczne w oddali. Przedstawione? Nie są to zatem fragmenty powieści damskiej z okresu średniowiecza, takie jak „Angelica in Anger”, ale najnowocześniejsza rzeczywistość polskiego wybrzeża Bałtyku. Oprócz dobrych nadmorskich kurortów, Polska wciąż ma jeziora i góry, rezerwaty przyrody, zamki, uzdrowiska i wiele interesujących miast, które są „odpowiedzialne” za bogactwo kulturalne kraju.

Nie ma wątpliwości – krajowe ośrodki narciarskie nie mogą pochwalić się dużymi wzniesieniami lub wyjątkowo trudnymi trasami. Ale są one w pełni rozwinięte pod względem infrastruktury i oferują dużo rozrywki dla dzieci i dorosłych. Dlatego polskie stoki są rozsądnym wyborem dla tych, którzy jeżdżą na wakacje z całą rodziną i po prostu wsiadają na narty. Płaskość okolicznych stoków dobrze równoważy ciekawa „wycieczka”, wyśmienita kuchnia i wysokiej jakości obsługa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *